درباره ما

امرزوه از شال به عنوان پوششی برای پوشاندن موها استفاده می شود. شال می تواند جنس های متفاوتی داشته باشد، جنس نخی، کتان، بافتنی، چرم و….. از انواع شال هایی است که امروزه در کشور ایران تولید و از آن استفاده می شود. هرچه کیفیت مواد استفاده شده در شال بیشتر باشد کیفیت شال بالا رفته و به تبع دارای قیمت بالاتری نیز هست. امروزه شال و روسری در کشور با مدل های گوناگونی تهیه می شود تا بتواند تمام سلیقه ها را ارضا کند.

فروشگاه اینترنتی موناکو اسکارف فعالیت خود را در زمینه پوشاک به صورت تخصصی از سال 1386 آغاز نمود و با تلاش‌های بی وقفه ضمن تنوع بخشیدن به انواع محصولات و همکاری با معتبرترین برندهای دنیا (هرمس، جیوانچی، فندی و…)، کیفیت اجناس خود را به میزان قابل توجهی افزایش داده که رضایت اکثریت مشتریان گرامی گواه بر این ادعاست و این رضایت پشتوانه استواری است که نیل به اهداف تدوین شده را در بلند مدت محقق می‌سازد.

من نیما شاهچراغی مدیریت برند موناکو مونت کارلو از شما برای بازدید فروشگاه سپاسگزارم لطفا در صورت داشتن هر گونه سوال در مورد محصولات و خرید عمده با واتس اپ یا ایمیل من در تماس باشید.

همچنین کارشناسان پشتیبانی برای حل مشکلات و به صورت آنلاین و تلفنی در خدمت شما هستند. اگر سوالی داشتید بی درنگ با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.